Košarica

Vaša košarica je prazna.

Košarica

  • 1 Košarica
  • 2 Zaključek nakupa
  • 3 Naročilo
  Izdelek Cena Količina Delni znesek  
DT 300 F Extra - je standardna rezalna plošča za čiste robove brez lomljenja, z dobrim razmerjem med ceno in zmogljivostjo. Vključen reducirni obroč od 30mm do 25,4mm. Diamantna rezalna plošča Klingspor DT 300 F Extra (Ø 200 mm)

Na zalogi

25,89 
25,89  (vklj. z DDV)
Stopničasti sveder Karnasch HSS-XE + BLUE-DUR z navzkrižno brušeno konico – (CBN brušen), z dvema reziloma in spiralnim ožlebljenjem je izdelan iz visokolegiranega specialnega “XE” jekla, ki ima bistveno daljšo življenjsko dobo kot običajna HSS jekla. Življenjsko dobo svedra pa dodatno podaljša še BLUE-DUR prevleka, ki zagotavlja ostrino tudi pri uporabi z malo ali brez hladilnih mazalnih sredstev. Stopničasti sveder KARNASCH HSS-XE + BLUE-DUR (6 – 36mm)

Na zalogi

97,42 
97,42  (vklj. z DDV)
Ščit brusilnika VARILEX® 1802 HT – 150, zagotavlja zaščito pri uporabi brusnih in reznih orodij do premera 150mm. Izdelan iz trpežnega aluminija in z možnostjo zapenjanja s pomočjo bajonetnega zapenjanja ali s pomočjo zatezne raglje. Primeren za brusilnike VARILEX 1100 in VARILEX 1802 HT. Ščit brusilnika VARILEX®1802HT -150mm

Na zalogi

26,64 
26,64  (vklj. z DDV)

Skupaj

Delni znesek 149,95  (vklj. z DDV)
Dostava

Možnosti dostave bodo posodobljene ob zaključku nakupa.

Znesek 156,36  (vključuje 28,20  DDV)
Nadaljuj z nakupovanjem

Mogoče bi vas zanimalo ...